O nás

🖤vítejte v naší malé rodinné sýrárně, kde se každému kousku sýra věnujeme s láskou a péčí🖤

Naše hospodářství se nachází v kouzelné přírodě CHKO Bílé Karpaty. Jsme pár nadšenců jak v pracovním tak v soukromém životě a naší filozofií je, že chuť našeho sýra začíná u zdravého zvířete. Ovčí sýry vyrábíme z mléka od vlastních oveček, naše stádo v současné době čítá asi 250 ovcí a rozhodně nekončíme. Pro výrobu kravských sýrů nakupujeme mléko od místních farmářů. 

Fungujeme především jako zakázková výroba, jelikož naše výrobky neobsahují žádné konzervanty, éčka ani jiné nežádoucí přísady. Zakládáme si na tom, aby se k Vám dostaly vždy v té nejlepší kondici. Rádi se také postaráme o vaše obchodní partnery nebo přátele a připravíme dárková balení na míru vašim požadavkům.

Najdete u nás nitě, parenice, čerstvé sýry s různými druhy bylinek, zrající sýry, jak kravské, tak ovčí ve všemožných příchutích, brynzu, ricottu, halloumi a kdoví jakou novinku přinese další rok.

Naším snem je vlastní farma se soběstačným hospodářstvím co nejšetrnějším k přírodě, malým penzionem a vlastní prodejnou našich dobrot. Věříme, že sny se plní a díky práci, ke které přistupujeme s láskou a pokorou, se splní i ten náš. 

Tak neváhejte a vstupte tam, kde je svět ještě v pořádku, kde čas plyne jak má a chuť sýra je  tak lahodná a přitom intenzivní, že s každým  kouskem musíte ochutnávat další a další.. nechte se unášet, protože přesně, tak má chutnat sýr.
Fotogalerie